با عرض سلام و ادب خدمت اعضای محترم انجمن فرهنگی ناشران کتاب دانشگاهی

 

 ضمن آرزوی سلامتی و موفقیت برای جامعه نشر، به استحضار می‌رساند خوشبختانه امور *ثبت* صورت‌جلسات مجمع عمومی و تعیین سمت اعضای هیئت‌مديره بعد از *تأیید* وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در اداره ثبت شرکت‌ها به انجام *رسیده* و فعالیت‌های انجمن با قوت بیشتری ادامه خواهد داشت.

 

بدون شک پیش‌برد اهداف فرهنگی انجمن بدون *همدلی* و *همراهی* جامعه نشر دانشگاهی میسر نیست. امیدوارم *تأیید* وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و *ثبت* *قانونی* مجمع عمومی انجمن نقطه *پایان* اختلافات و سوء‌تفاهم‌ها باشد. 

 

اینجانب به نمایندگی از هیئت‌مدیره به سوی آحاد اعضای انجمن *دست* *یاری* دراز می‌کنم تا آینده‌ای *درخشان* را برای جامعه نشر دانشگاهی رقم بزنیم.

 

یکی از مهم‌ترین فعالیت‌های پیش‌روی انجمن، برگزاری *جشنواره* ملی نشر دانشگاهی است که امسال چهارمین دوره آن برگزار خواهد شد. مشارکت اعضای محترم انجمن در کمیته‌های پیش‌بینی‌شده و نیز ارسال آثار برای معرفی کتاب برگزیده و حضور فعال در نمایشگاه تخصصی کتاب دانشگاهی موجب امتنان هیئت‌مدیره است.

 

در این راستا و برای اجرای هر چه بهتر چهارمین جشنواره ملی نشر دانشگاهی اقداماتی توسط هیئت‌مدیره کنونی انجمن آغاز گردیده و هم‌اکنون در حال اجراست: انجام تعمیرات اساسی دفتر انجمن، سازمان‌دهی امور دبیرخانه، به‌روزرسانی سایت اطلاع‌رسانی انجمن، و ...

 

امیدواریم با یاری همه اعضا شاهد برگزاری به‌نحواحسن این دوره از جشنواره ملی نشر دانشگاهی باشیم.

 

کاظم آرمان‌پور

مدیر مسئول انجمن

۱۴ شهریور ۱۴۰۱