​5 نمایشگاه کتاب استانی درماه مهر برگزار می‌شود

به  گزارش روابط عمومی موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران، ناشران سراسر کشور از روز‌(10 شهریور) تا 16 شهریور می‌توانند به پایگاه الکترونیکی موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران به آدرس www.icfi.ir مراجعه و برای حضور در این نمایشگاه‌ها ثبت‌نام کنند.
 
نمایشگاه کتاب اردبیل از 1 تا 6 مهر، نمایشگاه کتاب زنجان از 9 تا 14 مهر، نمایشگاه کتاب کردستان از 18 تا 23 مهر، نمایشگاه کتاب گلستان از 18 تا 23 مهر و نمایشگاه کتاب آذربایجان شرقی از 29 مهر تا 4 آبان برگزار می‌شود.
 
نمایشگاه‌های کتاب استانی با حمایت معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و به همت موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران و ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان‌ها برگزار می‌شود. سال گذشته بیش از 26 نمایشگاه کتاب استانی برگزار شد.

نخستین نمایشگاه کتاب استانی سال جاری از 20 تا 25 شهریور در استان آذربایجان غربی برگزار می‌شود.

در ادامه به نقل از روابط عمومی موسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران به اطلاع می رساند، در نمایشگاه های استانی سعی شده است کتاب های ناشرانی که قادر یا (مایل) به شرکت در نمایشگاه نیستند، در فضایی مجزا به معرض فروش گذاشته شود و تمام برنامه ریزی های مورد نیاز از قبیل تعریف کتاب، ناشر، قیمت، موضوع فعالیت و غیره در نرم افزار فروش دیده شده است.

علاقمندان به شرکت در این بخش از نمایشگاه می توانند با مراجعه به سایت ثبت نام و با انتخاب گزینه فروش متمرکز ثبت نام خود را انجام دهند.